Office 365 pro žáky MŠ Staré Hradiště

Pro žáky naší školy jsme vytvořili školní účty Microsoft 365. Díky těmto účtům mají žáci své školní e-maily, aplikaci Teams, která je nápomocná při distanční výuce, kancelářský balík Office a řadu dalších aplikací. Přístupové údaje budou zaslány rodičům žáka v nejbližších dnech.

Postup pro přihlášení do účtu:

1. navštivte stránky www.msstarehradiste.cz
  2. na horní liště klikněte na Office 365
  3. klikněte na tlačítko vstup na portál Office365
  4. zadejte přihlašovací údaje, které vám obdržíte emailem

Aplikaci Outlook (e-mail) a Teams (zadávání úkolů při distanční výuce) lze stáhnout do mobilu nebo počítače.

Školní účty a e-maily slouží pro komunikaci žáků (rodičů) s učiteli a se školou. V případě zneužívání těchto e-mailů nebo účtů budou smazány včetně svého úplného obsahu a to bez jakéhokoliv nároku na data či duševní vlastnictví.

APLIKACE PRO DISTANČNÍ VÝUKU MICROSOFT TEAMS

Do aplikace Microsoft Teams se můžete přihlásit několika různými plnohodnotnými způsoby.

1. Po přihlášení do Microsoft Office 365 vyhledejte ikonu Teams a klikněte na ni.
  2. Přihlášením přímo do on-line verze Microsoft Teams z webového prohlížeče
  3. Nainstalováním aplikace Microsoft Teams do vašeho počítače
  4. Nainstalováním aplikace Microsoft Teams do Vašeho tabletu nebo mobilního telefonu

V pravé části této webové stránky jsou umístěny tlačítka s přímými odkazy na zmíněné způsoby získání přístupu do Microsoft Teams. Po přihlášení do aplikace Microsoft Teams se Vám zobrazí nabídka týmů, ve kterých je Vaše dítě zařazeno.