Škola v přírodě

14.02.2020

Termín školy v přírodě pro letošní rok je 7.6.(neděle)-12.6.(pátek). Kapacita 22dětí+3náhradníci. Kriteria: 1.věk(přednost mají děti s OŠD, předškolní děti a dále dle věku) 2.celková schopnost dítěte se zotavovací akce zúčastnit(samostatnost při oblékání, sebeobsluze, perfektně zvládnuté hygienické návyky, dobrý zdravotní stav a jistá míra fyzické kondice).Vše samozřejmě s přihlédnutím ke schopnostem přiměřeným danému věku.Po zkušenostech z minulých let musím toto kriterium zdůraznit.V případě shody a při splnění obou kriterií rozhoduje datum narození.  Rozhodnutí, zda dítě pojede či ne, je zcela v kompetenci mateřské školy. Děkujeme za pochopení. Podrobnosti a seznamy budou vyvěšeny od 24.2. na nástěnkách jednotlivých tříd.