POZOR!!ZMĚNA PROVOZU!!

13.01.2021

Z důvodu náhlé karantény několika pedagogů jsem po dohodě se zřizovatelem nucena omezit provoz mš následovně. S účinností od 15.1. do 22.1.(pravděpodobně) bude provoz od 6.45-16h a pouze na maximálně dvou odděleních. Při nutném spojování(ráno-odpoledne),kterému se zcela jistě nevyhneme, budou muset mít děti roušku, pedagogický personál respirátor. Není to nařízení vlády, ale doporučení KHS. Proto PROSÍM a APELUJI na rodiče, aby zvážili, zda a na jak dlouhou dobu, potřebují dítě do mš skutečně umístit. Současná legislativa mi nedává možnost, jak udělat "bezdiskriminační" výběr. Je to pouze na vašem zvážení...Buďme k sobě ohleduplní...Situace se mění každým okamžikem a věřte mi, že nikoho z nás to netěší...Věřím, že nedojde k nejhoršímu scénáři a situaci ustojíme a nebude nutné mš zcela uzavřít. Průběžně vás budu informovat prostřednictvím FB a stránek školy. Přeji všem pevné nervy, hodně zdraví...a v případě potřeby mě neváhejte kontaktovat. P.s. potvrzení pro daňové účely budou vydávána koncem příštího týdne.