Informace k obnovení provozu od 3.5. 2021

30.04.2021

Milí rodiče, s potěšením vám všem oznamuji, že provoz mateřské školy bude zcela obnoven pro VŠECHNY DĚTI v pondělí 3.5. 2021 ve standartní otevírací době  6.30-16.30.
Děti se nebudou muset testovat a nebudou muset nosit roušky.
I nadále platí zákaz vstupu třetích osob do areálu a budovy školky, vyjma doprovodu. Ten musí mít po celou dobu zakryté dýchací cesty respirátorem. Prosím, nezdržujte se v areálu a v budově déle, než je nutné k vyzvednutí dítěte. Děkuji.

Stravu máte všichni přihlášenou od pondělí automaticky(vyjma dětí odhlášených z tohoto týdne případně těch, které ještě přes víkend napíší na školkový mobil). Budou ovocné tvarohové knedlíky :-)

Kroužky jsou stále zakázány, uvidíme, co bude, situace se mění každou chvíli.

I nadále platí, že do školky mohou docházet pouze děti zcela zdravé, bez respiračních a jiných onemocnění.

Přeji krásný 1.Máj, těšíme se na děti!!! :-)