Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijímací řízení 2018/2019,leták,podmínky formuláře

Vážení rodiče, upřesňující informace týkající se letošního zápisu. Od dnešního dne, tj od 3.4. 2018 je možné si vyzvednout osobně přihlášku ke vzdělávání v naší Mš v provozní době školky tj od 6:30 - 16:30. Přihlášku bude též možné stáhnout elektronicky. Podrobné instrukce a kriteria k zápisu budu postupně uveřejňovat zde na stránkách školky.

Zápis k předškolnímu vzdělávání v Mš Staré Hradiště pro školní rok 2018/2019 je stanoven na 3.5. 2018 od 6:30:00 -16:30 a 4.5. 2018 od 8:00 do 12:00.

V tento den se dotsaví zákonný zástupce dítěte s vyplněnou přihláškou potvrzenou od dětského lékaře, rodným listem dítěte, občanským průkazem do budovy školy, kde bude jeho přihláška zaregistrována pod reg.číslem. Přítomnost dítěte u zápisu NENÍ nutná , ale samozřejmě jej můžete vzít s sebou. Přihlášku též může doručit jíný příbuzný dítěte(babička, děda, sestra) či cizí osoba(kamarád rodiče), ale v takovém případě musí mít VŽDY  plnou moc k takovému zastupování.Plnou moc uděluje zákonný zástupce dítěte.

Budeme se těšit na viděnou!

Přijetí do Mš žádost.doc

Zápis_dětí_do_MŠ_Staré_Hradiště.doc

kriteria-pro-prijeti-na-skolni-rok-2018.docx